بانک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی: دانلود اصل مقاله +خرید ترجمه آیا اصول اخلاقی در مدیریت , بر اعتماد تاثیر گذار می گذارد؟ - بانک مقاله انگلیسی با ترجمه فارسی: دانلود اصل مقاله +خرید ترجمه
اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
چنانچه قصد خرید فایل ترجمه از سایت نوین ترجمه دارید لطفا قبل از خرید فایل ترجمه راهنما خرید را مطالعه نمائید

در صورتی که مقاله درخواستی شما در سایت ما موجود نمی باشد میتوانید از منو اصلی گزینه ارتباط با ما را انتخاب کرده و مشخصات مقاله را برایمان ارسال نمائید

در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید


شرایط و قوانین خرید مقالات انگلیسی با ترجمه :
مقاله مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هرعنوان مقاله میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب مقاله خود ، مي توانید با زدن دکمه "دانلود رایگان مقاله انگلیسی" اصل مقاله انگلیسی را رایگان دانلود و مشاهده نمائید
بعد از مشاهده اصل مقاله انگلیسی با با زدن دکمه " خرید آنلاین فایل ترجمه " ترجمه مورد نظر را خریداری نمائید
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود ترجمه مقاله هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

آیا اصول اخلاقی در مدیریت , بر اعتماد تاثیر گذار می گذارد؟

فـرمت ترجمه : word
رشــــــتـــــــه : مدیریت
تعداد صفحات ترجمه : 22 صفحه
قيمت ترجمه : 24000 تومانتوضيحات مقاله


آیا اصول اخلاقی در مدیریت , بر اعتماد تاثیر گذار می گذارد؟

چکیده

هدف –  هدف این مقاله کشف تا ثیرات انواع  اصول اخلاقی بر اعتماد در زمینه ی مدیریت  ,  با استفاده از چارچوب victor  و Cullen   می باشد که مبتنی بر تئوری توسعه ی اخلاقی  Kohlberg  و تئوری اجتماعی فرهنگی سازمان ها ,  متعلق به Gouldner  , است.  

طراحی/ روش شناسی/ رویکرد مثالی از ۲۷۰ کارمند از ۱۰ سازمان در هند  به منظور کشف ارتباط خاص بین انواع اصول اخلاقی و اعتماد به مدیریت مورد استفاده قرار گرفت. داده ها از طریق پرسشنامه های خود گزارش شده ,  جمع آوری شدند.  تجزیه و تحلیل عامل اکتشافی  به منظور مشخص ساختن انواع مختلف اصول اخلاقی موجود در سازمان ها , مورد استفاده قرار گرفت.   همچنین تجزیه و تحلیل رگرسیون سلسله مراتبی  برای کشف ارتباط بین اصول اخلاقی و اعتماد در مدیریت , نیز به کار گرفته شد.  

یافته ها مشخص شد که اصول اخلاقی به و سیله ی مراقبت , قوانین و کد ها توصیف شده و  قواعد و پروسه ها , پیش بینی های قابل ملاحظه ای  از اعتماد به  مدیریت هستند . هر چند , هیچ گونه حمایتی از اصول اخلاقی بر بهره وری شرکت , علاقه ی شخصی یا آزادی اعتماد به مدیریت  , به دست نیامد.

محدودیت های تحقیق / پیامد ها تحقیق آتی بایستی به آزمودن اعتماد نسبت به  مدیریت به عنوان یک واسطه یا متغیر تعدیل کننده در ارتباط بین اصول اخلاقی و دیگر متغیر های سازمانی همانند تعهد , رفتار شهروندی یا بهره وری بپردازد. علاوه بر این , تحقیق قادر است تا فرهنگ های مختلف یا زمینه های سازمانی را  در آزمایش این ارتباطات به کار گیرد. ممکن است که نقش ساختار های دیگر همانند , شخصیت سرپرستان یا حساسیت اخلاقی در توسعه ی اعتماد به  مدیریت , مورد بررسی قرار گیرد.

مفاهیم کاربردی-  سازمان ها  بایستی  سعی در توسعه ی اصول مبتنی بر مراقبت  و همچنین تاکید بر پیروی از قوانین , کد ها , قواعد و همچنین پروسه ها به منظور تقویت اعتماد در مدیریت را داشته باشند.  

اصالت –   یافته های این مطالعه منحصر به فرد و اصیل می باشند , چرا که   ادبیات بررسی اصو ل اخلاقی و اعتماد کمیاب بوده و این مقاله اولین مطالعه ای است که به کشف این قضیه می پردازد که چگونه اصول اخلاقی قادر است تا اعتماد را در زمینه  مدیریت , پیرامون هند , تحت تاثیر قرار دهد.  به صورت خاص , نتایج  در این زمینه منحصر به فرد می باشد. بر خلاف انتظارات ,  هیچ نوع اثر منفی از اصول مربوط به علایق شخصی , علاقه شرکت , آزادی اعتماد در رابطه با مدیریت در مطالعه ی ما دیده  نمی شود.  این مطالعه  راه هایی را پیش روی  مدیران و سازمان ها قرار می دهد تا قادر باشند ,  سطوح اعتماد به مدیریت را در بین کارمندان افزایش دهند.

کلمات کلیدی : اصول اخلاقی، اعتماد به مدیریت، مجموعه عوامل دوگانه، سازمان های هندی

————————————————————-

عنوان اصلی مقاله :  Do ethical climates impact trust in management? A study in Indian context

ترجمه فارسی عنوان :  آیا اصول اخلاقی در مدیریت , بر اعتماد تاثیر گذار می گذارد؟ مطالعه ای پیرامون کشور هند

تعداد صفحات انگلیسی: ۳۵ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۲۲صفحه

قیمت ترجمه فارسی: ۲۴۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین از لینک های پایین

http://novintarjome.com/wp-content/uploads/2016/06/english44.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

 

برای خرید فایل ترجمه به صورت انلاین کلیک کنید

 

در صورت بروز مشکل در درگاه بانکی لطفا از سایت زیر اقدام به خرید نمائید

لینک سایت شماره 1

لینک سایت شماره 2

لینک سایت شماره 3

لینک سایت شماره 4

لینک سایت شماره 5

۲۵ تیر ۱۳۹۷ | 197 بازديد | دسته: مدیریت استراتژیک


افزودن نظر: